SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

First Post


Zawsze trzeba od czegoś zacząć a więc jeśli chcesz się dowiedzieć kilku rzeczy dlaczego tutaj jestem i piszę dla Was to zachęcam Cię do przeczytania dalej tego posta

Na początek bardzo chciałabym Was powitać na moim blogu! A więc cześć!
Nazywam się Wiktoria i mam prawie 16 lat. Jest to mój drugi blog i druga przygoda, którą chciałabym przeżyć tym razem z Wami. Dlaczego postanowiłam prowadzić od nowa bloga? Ponieważ uwielbiam wypowiadać się na różne tematy oraz zajmuję się w wolnym czasie fotografią oraz grafiką, którą będę tutaj czasem zamieszczać. Podzielę się z Wami swoimi przemyśleniami, motywacją i tym jak spędzam aktywnie swój czas ćwicząc i czy warto. Jestem tutaj dla Was i jeśli chcecie mnie o coś zapytać to prosto z mostu walcie. Zawsze znajdę na Was czas no chyba, że będzie się palić albo czegoś będę musiała się pouczyć. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej niż tylko na tą notkę. Jeśli macie jakieś tematy na posty, które chcielibyście zobaczyć na tym blogu to napiszcie mi w komentarzu albo w zakładce z pytaniami. Życzę Wam udanego poranka, popołudnia lub wieczorku. Do następnego :)

Komentarze

Prześlij komentarz