Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Jak pokonać nieśmiałość?,,Nieśmiałość to taka piękna duszy prośba, aby pierwszy dotyk dłoni wypłynął z twojej strony… ” ale niestety bywa uciążliwa. Jak uporać się z nieśmiałością? Pokonywać własne granice! 
Na początku tego posta bardzo ale to bardzo chciałabym Wam podziękować za tyle wyświetleń, komentarzy i obserwatorów! Jak się mówi ,,Kto gra , wygrywa'' a ja nie mogłam wymarzyć sobie lepszej nagrody niż Was! Bardzo dziękuję. Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz to zachęcam Cię do przeczytania innych postów oraz jeśli chcesz być na bieżąco to zapraszam do czytelników ( obserwatorów). Dzisiejszy post jest dedykowany pewnej dziewczynie, która chciała abym o tym napisała. Przepraszam, że nie zdążyłam nawet spytać Cię o imię. Liczę, że post Ci się spodoba <3

 Nieśmiałość — stan psychiczny, w którym obecne są pewne charakterystyczne elementy na płaszczyźnie emocjonalnej,motywacyjnejpoznawczej lub behawioralnej, pojawiający się w sytuacji, gdy jednostka jest lub wyobraża sobie bycie ocenianą przez inne osoby. ( tak mówi wikipedia) 
Często nieśmiałość jest mylona z czymś na co niestety ja ,,choruję''- wstydem. 

Wstyd- Wstyd możemy podzielić na wstyd zdrowy i toksyczny. Toksyczny wstyd, wstyd, który zniewala, subiektywnie odczuwany jest jako wszechogarniające poczucie własnej niedoskonałości. Jeżeli ktoś odczuwa toksyczny wstyd, to czuje się bezwartościowy, przegrany, czuje, że nie stanął na wysokości zadania, jako człowiek. Toksyczny wstyd powoduje rozczepienie 'ja'. Rodzi poczucie izolacji i całkowitego osamotnienia. ( i znów zdanie naszej ciotki Wiki. Nie mówię o sobie. Jeszcze) Moim zdaniem te dwa stany psychiczne się różnią. I to bardzo. Wstydliwość jest gorsza,ponieważ znieważa nas. Zaczyna nam pleść, że jesteśmy beznadziejni, przejmujemy się wszystkim, zastanawiamy się co inni o nas myślą. Dlatego wstydowiczom trzeba mówić kim są w naszym życiu. Jednak jest jedna czynność, która nas łączy. Mówię tutaj o tym, że obwiniamy siebie, chcemy być kimś lepszym. szukamy wad każdego człowieka, uważamy, że chce nas zniszczyć, zranić. Pamiętaj, że nikt tego nie robi oprócz Ciebie. Nikt nie przejmuje się wszystkim a więc wydech. Nie tylko Ty się stresujesz, że coś źle robisz ale naprawdę nikt nie przejmuje się tym co powiesz kasjerce, ponieważ ona ma milion klientów oprócz Ciebie. To za chwilę stanie się wspomnieniem. Ona o Tobie zapomni, tylko Ty będziesz sto razy odgrywać to co przed chwilą powiedziałaś. Nieśmiałość jest okropna. Niszczy nas. Mamy tyle rzeczy do powiedzenia ale boimy się, że ktoś zaraz nas skrytykuje. Walcz o swoje zdanie.
Przełamuj swoje granice-Rzymu od razu nie zbudowano tak samo jak pewności siebie. 
Karm swoje ciało motywacją- na tumblrze, twitterze i gdzie tylko zechcesz możesz ją znaleść! Zrób sobie tablicę albo słoik motywacji. Wrzucaj lub pisz tam cytaty, które napawają Ciebie siłą do życia. 
Zrób sobie 7 days challange- on pojawi się w nowym poście jutro ale zdradzę Ci rąbka tajemnicy. Będą to zadania, które będziesz musiała wykonać codziennie np. podejdź do kobiety na ulicy i spytaj o godzinę. Uwierz mi- małymi krokami do celu! 
Po prostu bądź swoją siłą <3 Czekam na Wasze opinie. A co Wy robicie aby pokonać nieśmiałość? 

Komentarze

 1. jeju jaki supi post i czekam jutro na ten 7 days challenge ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję i mam nadzieję, że weźmiesz w nim udział :)

   Usuń
 2. Bardzo fajny post!
  Pozdrawiam :**
  http://angelikamichalak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. omg jaki cudny post! życzę ci weny! 💘

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, bardzo ciekawie napisane...
  Obserwuję i zapraszam do mnie
  http://zyciepelnekoloru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję i ja również chyba obserwuję hah <33

   Usuń
 5. Przez całe życze walczę c niśmiałością :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post, ja do tej pory jeszcze nie odkryłam jak sobie poradzić z nieśmiałością. Czekam na 7 days challange :)
  Pozdrwiam, diaryofnicoleb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POjawi się niedługo. Obiecuję <33 Dziękuję i również pozdrawiam. :)

   Usuń
 7. Genialnie napisane! Ja powoli pokonuję nieśmiałość, więc jest moc :D

  Pozdrawiam, Martyna
  mojfioletowykacik.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie śmiała to nie jestem haha.
  Czekam na 7 days challange na pewno wezmę udział
  Buziaki x
  Karolinyjia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojawi się niedługo. Obiecuję. Również całuski <3

   Usuń
 9. Każdy powinien pokonać swoją nieśmiałość! Tumblr pomaga! :)
  http://lone-gunmens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem jakąś wielką zwolenniczką niektórych zdjęć na tumblrze ale on jest świetny i może pomaga. hah

   Usuń

Prześlij komentarz