Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Filmy po których na pewno się uśmiechniesz


Wracam do Was z idealnym postem na taką pochmurną pogodę jaką teraz mamy. I to ma być wiosna?Co prawda ,,kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy, trochę lata'' ale to chyba przesada. Najpierw było za ciepło, a teraz bez kurtki ani się rusz! Myślę, że nie tylko mnie dopadło brak motywacji oraz nic nie chcenie ale czas przełamać się i COŚ zrobić. Jeśli przechodzisz ,,kryzys'' koniecznie przeczytaj ten post! Jednakże najpierw się uśmiechnij :)

W internecie możecie znaleźć tysiące motywujących  treści od postów do filmików. Ja poszperałam w wujku google i znalazłam kilka fantastycznych filmików, które mają na celu nas zmotywować. Ja w przyszłym tygodniu mam egzaminy i powinnam się trochę przygotować ale ja uważam, że już za późno na jakieś wielkie uczenia (poza tym uczyłam się trzy lata, więc powinnam sobie poradzić) ale chociaż krótkie kilku minutowe lub godzinne przypomnienia z przedmiotów o które się boję.


Moja rada:

Nie odkładajcie na później, ponieważ później nie będzie Wam się bardziej chciało

A więc bądźcie systematyczni. Ja niestety mam z tym kłopot i kuję na ostatnie momenty. Jeśli Wy również jesteście niesystematyczni lub piszecie egzamin gimnazjalny w przyszłym tygodniu koniecznie zostawcie komentarz :) 
A wracając do tematu motywujących filmików o to jakie znalazłam:

1.

Powiem szczerze, że ten film mi się bardzo spodobał. Czy tak nie jest, że każdego uporządkowujemy do szafy i dajemy mu plakietkę typu ,,dziwak'', ,,inny'' czy ,,wariatka, która szaleje za jakimś zespołem''? Każdy z nas tak robi i nawet jeśli odpowiedziałaś/ łeś nie to i tak to robisz. Może ten filmik nie jest bardzo motywujący do działania ale każe nam się chwilę zastanowić nad nami, ludźmi, z którymi mieszkami czy się przyjaźnimy, Możemy uważać, że kogoś znamy ale czy znamy też ich uczucia, które siedzą w nich głęboko?

2. 

Ten film jest przecudowny. Mówi tak wiele ważnych rzeczy. Porusza tyle tematów ale najbardziej jeden- Przestań się bać. Życie masz jedno. Odważ się. Myślisz, że ci wszyscy celebryci, piosekarze, aktorzy, muzycy zostali sławni od tak? Nic od siebie nie dali? Oni zaryzykowali aby stać w miejscu w którym stoją! Ty też możesz ale musisz zacząć działać.

3.

Nie mam słów do tego filmiku, Chyba rozumiesz nawet dlaczego.

5.

Ten facet jest cudowny. Przeczytałam jego książkę ,,Niezwyciężony'', która recenzja pojawi się w niedalekiej przyszłości. Książka opowiada o jego dzieciństwie, próbie samobójczej, miłości oraz problemach teraźniejszego świata. Nick jak pewnie zauważyliście jest niepełno sprawny. Urodził się bez rąk i bez nóg ale daje niezwykłe świadectwo oraz motywacje. Moim zdaniem część filmików zakończę właśnie Nickiem. Największą motywacją, którą znam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niektórzy z Was wolą pewnie czytać motywacje w formie postów a więc polecę tutaj, Wam cudowne posty do których koniecznie musicie zajrzeć:


Angegar: 2 KROKI DO PRZODU, 3 DO TYŁU... CZYLI JAK ODZYSKAĆ MOTYWACJĘ?

Mada: Doceń to co masz

Lone-gunmens: ☼ INSPIRACJE& QUESTIONS TIME ☼

Magic World: InspirationsKomentarze

 1. Świetny post !
  Muszę się przyznać, że też jestem niesystematyczna i wszystko zostawiam na ostatnią chwilę, a później mam masę roboty. Nie polecam ! A test pisałam tydzień temu, niby to tylko test na koniec szóstej klasy, no ale stres był.
  Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak każdy. Mam nadzieję, że Ci dobrze poszedł i trzymam kciuki!! :* Bardzo dziękuję za Twoje komentarze <3

   Usuń
 2. Cudowny post xd ty się motywuj na poniedziałek xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Te filmiki są świetne <3 <3
  Drugi filmik baardzo wiele uświadamia i daje do myślenia.
  x-lauraxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny post, a te filmiki to już w ogóle!
  ju-latte.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. jak coś to polecam też mase filmów motywujacych po angielsku
  między innymi beats reloaded taki kanał, masa motywacji

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz