SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Jak podnieść się z upadku? Czyli upaść ale wstać


To mój pierwszy post pisany o 23:16, kiedy wszyscy w domu śpią (nawet mój kot). Możecie być dumni! Wzięło mnie na wspominki tamtego roku i stwierdziłam, że napiszę posta zanim wpadnę w starą rutynę ,,nic nie pisania''. Mam nadzieję, że Wam się spodoba :) 
Tamten rok był najlepszym rokiem w moim życiu (oprócz dzieciństwa, ponieważ wtedy, każdy był cudowny). Dlaczego? Znalazłam rzeczy, które uwielbiam. Słuchać The Vamps, pisać posty na bloga, nawet pisałam opowiadanie,które znajdziecie na wattpadzie! Ha żeby tego było mało napisałam do łódzkiej akademii filmowej,która mi odpisała. Miałam wtedy humorki typowe jak na 15 i burzyłam się dlaczego jest tak mało w polskim kinie filmów dla młodzieży (nadal tak sądzę. Polskie komedie zaczynają robić się żałosne. Ile można ciągle oglądać sceny +18 prawie w każdej scenie?!. Irytujące ale istnieją ciekawe filmy np, ,,Listy do M'') i napisał ot tak list do nich( na messengerze) i oni mi odpisali. Nadal się dziwię, ponieważ ja sobie nie odpisałabym wtedy, nigdy w życiu, W ich wiadomości do mnie zaistniały tytuły filmów, które miały się niby pojawić ale nadal ich nie widzę. No cóż.... życie przez rz. Mianowicie o co mi chodzi... Próbowałam odnaleźć siebie. Okej z tańcem wtedy mi nie wyszło, przyjaźń mi się rozwaliła i powoli stawałam na nogi. Teraz dla mnie tamte sytuacje są wspomnieniem. Stałam się dużą dziewczynką i nie będę obwiniać całego świata za to, że mi nie wyszło. I dobrze się stało. Czasem MUSI nam coś nie wyjść, żeby nam wyszło jeszcze lepiej.Zapamiętajcie to i uwierzcie mi, że tak jest. Trzeba czasem upaść, żeby wstać i nic z tym nie zrobicie. Świat może Wam się zawalić na głowę ale on nadal będzie się kręcił. I Wy też. Ja też. Świat wiele razy wali mi się na głowę, chodź teraz jest naprawdę dobrze. Jestem szczęśliwa. Mam wszystko co chciałabym mieć. Jeśli nie kochasz swojego życia, zmień to. Ponieważ ono jest Twoje. Należy do Ciebie. Wstawaj z każdego upadku, ponieważ życie Ciebie o to nie poprosi. Jesteś silna/silny i nawet nie wiesz jak bardzo dopóki nie stanie się coś złego. Uwierz mi tak jest. Rób wszystko aby być szczęśliwym. 

Czy tylko ja mam takich znajomych, którzy zawsze mi mówią, gdy mam problem ,,Nie ma rzeczy niemożliwych?''. Oczywiście, że nie ma. CHRZAŃCIE LUDZI, KTÓRZY TAK MÓWIĄ, PONIEWAŻ NIE ZNAJĄ ŻYCIA. Zajmij się rzeczami,które na pewno Ci wyjdą niż nauką latania. Proszę Cię żaden człowiek nie nauczyłby pilotować samolot, gdyby nie małe wynalazki, które najpierw robił. Nie szybuj od razu do księżyca, tylko najpierw do gwiazd albo najlepiej na inną planetę. Dasz sobie radę ale nie próbuj wmówić sobie, że wszystko jest możliwe. Niestety nigdy kobieta nie zostanie papieżem a Ty nie zostaniesz nagle prezydentem lub miliarderem. Zajmuj się rzeczami realnymi a nie dziecinnymi i pewnymi, że się nie udadzą. Ludzie którzy Wam gadają takie głupoty to najczęściej osoby pewne siebie i zarozumiałe. Myślą, że są idealne. Niestety muszą ich rozczarować. Są denerwującymi typami, które uważają, że wszyscy im zazdroszczą. Ja nie. ,, O naszym szczęściu nie decyduje to, co nam się przydarza, ale to, jak na to reagujemy''

* Poszukaj rzeczy którą kochasz, ponieważ to ona podniesie Ciebie, kiedy upadniesz 

* Napij się herbaty, kawy lub wody i przeczekaj chwilę tą lawinę. Czasem łzy będą Twoim przyjacielem. Pozwól im płynąć

* Nie rób głupstw. Oddychaj. Ludzie czasem o tym zapominają i robią rzeczy, które potem żałują.

* Posłuchaj ulubionego wykonawcy, płyty lub zespołu. To pomaga. Uwierz mi

* Porozmawiaj ze swoim przyjacielem. Powiedz mu, że sobie nie radzisz i potrzebujesz pomocy. Nie zgrywaj bohatera, tylko otwórz się! Będzie Ci o wiele łatwiej przejść ciężkie chwile :) Komentarze

 1. Świetny post kochana :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie tak, w słowach "możesz wszystko" czai się sprytna pułapka w która wpada wielu. Nie da się zrobić wszystkiego tak i jak naszych wszystkich marzeń spełnić się nie da, to zwykłe zycie, jest nieidealne i pełne sprzeczności i rzeczy poza naszym zasięgiem i mimo że starać się będziemy to możemy do nich nie dotrzeć. Trzeba nastawić się na "tyle ile mogę" a nie na "tyle ile chce".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Pisałeś to w swoim poście jak dobrze pamiętam. To naprawdę mądre słowa, a ,,możesz wszystko'' to powie Ci, każdy idiota.

   Usuń

Prześlij komentarz