SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

jesienne tapety na telefon! #2


Hejka! Przychodzę dzisiaj do Was z nagłówkami, które zrobiłam dla karolinyjia.blogspot.com. Mam nadzieję, że jej się spodobają a może i Wam i będziecie chcieli abym Wam zrobiła? Bo why not? Zapraszam do zapoznania się z pracami
Postanowiłam w końcu i nareszcie zabrać się za prace, które miałam zrobić. Mam nadzieję, że efekt się spodoba. Miał być biały i minimalistyczny czyli taki, który przyjemny jest dla oka. U mnie tak zimno, że nie trafiam czasami w poszczególny klawisz. Nienawidzę jesieni. Zawsze muszę być chora na zatoki. Szykuje dla Was wyjątkowy post i mam nadzieję, że Wam się spooodoba. Cudowny będzie. Zobaczycie ^^ Teraz zostawiam Was z nagłówkami oraz tapetami dla Wasze telefony!  Koniecznie napiszcie czy lubicie klimacik jesieni. Pozdrawiam Was cieplutko <3 Do następnego ( który mam nadzieję, pojawi się szybciej niż ten) 


Komentarze

 1. Piękne prace ♥ Zapraszam do siebie na bloga :) http://ksiazkidobrejakczekolada.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne nagłówki i śliczne tapety :)


  Pozdrawiam cieplutko :)
  http://angelikabien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz