SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

jesienne tapety na telefon! #2


Hejka! Przychodzę dzisiaj do Was z nagłówkami, które zrobiłam dla karolinyjia.blogspot.com. Mam nadzieję, że jej się spodobają a może i Wam i będziecie chcieli abym Wam zrobiła? Bo why not? Zapraszam do zapoznania się z pracami
Postanowiłam w końcu i nareszcie zabrać się za prace, które miałam zrobić. Mam nadzieję, że efekt się spodoba. Miał być biały i minimalistyczny czyli taki, który przyjemny jest dla oka. U mnie tak zimno, że nie trafiam czasami w poszczególny klawisz. Nienawidzę jesieni. Zawsze muszę być chora na zatoki. Szykuje dla Was wyjątkowy post i mam nadzieję, że Wam się spooodoba. Cudowny będzie. Zobaczycie ^^ Teraz zostawiam Was z nagłówkami oraz tapetami dla Wasze telefony!  Koniecznie napiszcie czy lubicie klimacik jesieni. Pozdrawiam Was cieplutko <3 Do następnego ( który mam nadzieję, pojawi się szybciej niż ten) 


Komentarze

 1. Piękne prace ♥ Zapraszam do siebie na bloga :) http://ksiazkidobrejakczekolada.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne nagłówki i śliczne tapety :)


  Pozdrawiam cieplutko :)
  http://angelikabien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz