Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Bielizna menstruacyjna. HIT czy KIT? ( bielizna menstruacyjna markii FREEYA)

 


Bardzo dużo kobiet nie zna innych opcji podczas swojej miesiączki oprócz podpasek , tamponów i czasem kubeczka menstruacyjnego. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić bieliznę menstruacyjną, która może odmienić Wasze dni okresowe na bardziej błogie.

Jeśli Twoje miesiączki wyglądają w ten sposób:

- często zmieniasz podpaski,

- Twoja bielizna zawsze jest brudna od krwi,

- jesteś zmęczona niewygodą noszenia podpasek lub tamponów i chcesz poczuć się ,,lżej;; podczas miesiączki 

To bielizna menstruacyjna może być cudowną opcją dla Ciebie!


Czym jest bielizna menstruacyjna?

Bielizna menstruacyjna od Freeya mają zapewnić komfort i wygodę. Oprócz tego zapewniają bardzo wysoką chłonność! Sama miałam okazję przetestować w ciągu swoich bardzo ciężkich dni, kiedy ze mnie się wylewa MORZE krwi. Musiałam zmieniać co 6 godzin. Jak same dziewczyny piszą na swoim fanpage na instagramie, że to jest optymalny czas zmiany majtek. Nie wolno ich nosić dłużej!  

 

Według dziewczyn majtki mają chłonoć 5x więcej płynów niż podpaski !!
Majtki menstruacyjne można używać w kombinacji z tamponem czy kubeczkiem, dla lepszej ochrony. 

Dlaczego moim zdaniem warto się zainteresować i wypróbować?


1. Ekologia ( mniej zmarnowanego plastiku),

2. Większa wygoda - nie czujesz zupełnie ,,bycia na chmurce'', które daje podpaska,

3. Dla mnie to jest jedna z najważniejszych zalet tej bielizny: NIE WIDAĆ KRWI!! NO PO PROSTU JAK TO ZOBACZYŁAM... to się uśmiechnęłam :) Nienawidzę widoku krwi. Serio. Nie jestem z tych osób, które mdli widok krwi na pobraniu, ale nie lubię jej widzieć. Dlatego to jest wielka zaleta tych majtek!

4. Jeśli obawiacie się, że unosi się jakaś nieprzyjemna woń, to muszę Was uradować. Nic nie czuć. 
5. Mniej straconych pieniędzy (  kobieta ta zużyje średnio około 130 kilogramów produktów higieny intymnej. W przybliżeniu od 5 tysięcy do 15 tysięcy tamponów oraz podpasek. Prawdopodobnie w ciągu całego roku. Nie mogłam doczytać całego artykułu, ale wydały mi się dane na tyle ciekawe, że sstwierdziłam, że Wam zamieszczę. )


Aczkolwiek ja powiem Wam ile ja wydaję miesięcznie na podpaski. Co miesiąc kupuję 6 paczek podpasek. Uwaga!! Liczę:

5.39 * 6 opakowań = 32.34 zł + zależy od intensywności miesiączki !!! Czasem więcej. 

Przez cały rok zużywam 388 zł na swój okres!! 


Wiecie ile szkoleń mogłabym za to zakupić?!!


Podsumowanie: Hit czy Kit?

Na początku byłam bardzo sceptyczna. Przez całe swoje życie nosiłam podpaski. Moje okresy są obfite. Chociaż jak rozmawiałam z Martą ( właścicielką marki) to dosyć kwestia dyskusyjna. Bo jak to zmierzyć i sprawdzić? Jednak trzeba być otwartą osobą i nie stać przy swoich przekonaniach i przetestowałam. Powiem szczerze, że się BARDZO, BARDZO pozytywnie zaskoczyłam. Zdałam sobie sprawę, że może być wygodnie i podczas miesiączki! Nawet jeśli macie obfite miesiączki to majtki sprawdzą się idealnie! 


Jeśli chcesz poznać moją szerszą opinię. Koniecznie obejrzyj filmik, który dla Ciebie nagrałam :)

Koniecznie daj znać co sądzisz o bieliźnie menstruacyjnej i czy chciałabyś wypróbować. Beliznę menstruacyjną znajdziesz pod tym linkiem