SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Ile jeść kalorii, żeby przywrócić miesiączkę?

 


Ile kalorii musisz jeść i co musisz jeść, żeby przywrócić swoją miesiączkę? Kto powiedział, że to zawsze będzie 2500 kalorii?
Każda z nas jest inna. Dlatego każda z nas potrzebuje zupełnie innej kaloryczności żeby odzyskać swoją miesiączkę. Na instagarmie widnieje mnóstwo postów dotyczących tego, że powinnaś jeść 2500 kalorii, żeby przywrócić okres. Czy aby jednak jest to odpowiednia kaloryka dla każdej z nas? Ostatnio pisałam również mówiłam jak dobrze sprawdza mi się bielizna menstruacyjna.


To ile jeść kalorii, żeby przywrócić okres?
 • Dowiesz się ile kalorii dodać, aby przywrócić swoja miesiączkę
 • Co powinnaś zrobić przed tym jak postanowisz dodać kalorie
 • Jak reagować, kiedy okresu nadal brak
 • Jeśli masz problem z jedzeniem dużo to ten filmik jest dla Ciebie!

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz łapkę w górę oraz komentarz, Dzięki Tobie mam ochotę nadal się rozwijać <3 .