Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Ile jeść kalorii, żeby przywrócić miesiączkę?

 


Ile kalorii musisz jeść i co musisz jeść, żeby przywrócić swoją miesiączkę? Kto powiedział, że to zawsze będzie 2500 kalorii?
Każda z nas jest inna. Dlatego każda z nas potrzebuje zupełnie innej kaloryczności żeby odzyskać swoją miesiączkę. Na instagarmie widnieje mnóstwo postów dotyczących tego, że powinnaś jeść 2500 kalorii, żeby przywrócić okres. Czy aby jednak jest to odpowiednia kaloryka dla każdej z nas? Ostatnio pisałam również mówiłam jak dobrze sprawdza mi się bielizna menstruacyjna.


To ile jeść kalorii, żeby przywrócić okres?
 • Dowiesz się ile kalorii dodać, aby przywrócić swoja miesiączkę
 • Co powinnaś zrobić przed tym jak postanowisz dodać kalorie
 • Jak reagować, kiedy okresu nadal brak
 • Jeśli masz problem z jedzeniem dużo to ten filmik jest dla Ciebie!

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz łapkę w górę oraz komentarz, Dzięki Tobie mam ochotę nadal się rozwijać <3 .