SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Jak zacząć jeść więcej tłuszczów? Post dla osób redukujących i osób z zaburzeniami odżywianiaPrzeczytaj koniecznie, jeśli boisz się spożywać tłuszczów!

W tym filmiku dziele się z Tobą...


 • Ile tłuszczu musisz spożywać w swojej diecie?

 • Jaką funkcję pełnią tłuszcze?

 •  Gdzie znajdziesz wartościowe źródło tłuszczu?
Trochę opowiadam również  na temat mentoringu. Programu, którego prowadzę z kobietami, które chcą przywrócić miesiączkę w sposób naturalny. Jeśli chcesz poznać tą współpracę bliżej,poznasz jej szczegóły tutaj:
Życzę Ci miłego oglądania i koniecznie zostaw po sobie ślad, w postaci komentarza pod filmikiem, jakie źródło tłuszczu jest Twoim ulubionym!
Miłego dnia!