SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

Jak zacząć jeść więcej tłuszczów? Post dla osób redukujących i osób z zaburzeniami odżywianiaPrzeczytaj koniecznie, jeśli boisz się spożywać tłuszczów!

W tym filmiku dziele się z Tobą...


 • Ile tłuszczu musisz spożywać w swojej diecie?

 • Jaką funkcję pełnią tłuszcze?

 •  Gdzie znajdziesz wartościowe źródło tłuszczu?
Trochę opowiadam również  na temat mentoringu. Programu, którego prowadzę z kobietami, które chcą przywrócić miesiączkę w sposób naturalny. Jeśli chcesz poznać tą współpracę bliżej,poznasz jej szczegóły tutaj:
Życzę Ci miłego oglądania i koniecznie zostaw po sobie ślad, w postaci komentarza pod filmikiem, jakie źródło tłuszczu jest Twoim ulubionym!
Miłego dnia!