Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Co jeszcze możesz zrobić, żeby przywrócić swój okres?

Co możesz zrobić, żeby przywrócić swój okres?


 Zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić, żeby przywrócić swoją miesiączkę? Dobrze trafiłaś! Podpowiem Ci co możesz wykonać, żeby miesiączka pojawiła się szybciej niż myślisz!


Wczoraj miałam konsultację i jedna z Was zadała pytanie:


,, Co jeszcze mogę zrobić, żeby odzyskać swój okres?''

Postanowiłam dać nie tylko jej odpowiedź, ale też Wam. Jeśli śledzicie mój profil na instagramie, to pewnie wiecie co już robić, żeby odzyskać swój okres. Jecie więcej kalorii, dbacie o podaż tłuszczu oraz unikacie intensywnych treningów. Też pisałam tutaj artykuł o tym, ile kalorii trzeba jeść, żeby przywrócić swoją miesiączkę i czy to zawsze jest 2500 kalorii. Jeśli już wdrożyłyście wszystkie moje zalecenia to chcę Wam dać kolejne porady, które stopniowo przbliżą Was do okresu. Gotowe? Zaczynamy!

Po pierwsze, czy pobrałaś już mojego ebooka?

Jeśli nie, to zachęcam Ciebie do zrobienia tego! Dałam Wam tam 10 porad dotyczących tego jak poprawić swój cykl menstruacyjny i jak przywrócić swoją miesiączkę. Pobierzesz go na dole. Wystarczy jak wpiszesz swój email.

.

 Pamiętaj o regule 80/20 

Jest to zasada Pareta. 80% efektów w przywróceniu miesiączki wynika z 20% Twojej pracy, nad przywróceniem prawidłowego cyklu menstruacyjnego. Zamiast szukać nowych metod i sposobów wprowadź małe zmiany, które wywołają pożądany skutek. Miesiączkę. 


Zacznij od miejsca, w którym jesteś. Użyj tego co masz. Rób to co umiesz i możesz. 


 Możesz zapisać się na mentoring

Dziewczyny, które ze mną już miały okazję współpracować podczas tego programu były bardzo zadowolone z naszej współpracy. Bardziej poznały siebie, dowiedziały się jak przywrócić okres i co było skutkiem straceniem miesiączki. Miały we mnie pełne wsparcie podczas naszej współpracy i mogły ze mną porozmawiać o wszystkim. Nie ma tematów wstydliwych na naszych sesjach. Ja Was słucham i rozumiem w sprawach, które nie sa dla Was łatwe. Nawet jeśli dla mnie jest coś proste, łatwe, czy oczywiste nie powoduje we mnie wybuchu śmiechu. Czasem uda mi się zaśmiać, ale to jest bardzo pozytywny śmiech. Jestem dla Was, żeby Wam pomagać. NIGDY NIE OCENIAĆ!!! Jestem kimś kto chce dać Wam wspracie, zrozumienie i rozwiązania, które przybliżają Was do odzyskania miesiączki. Więcej szczegółów dotyczących mentoringu dowiesz się stąd. 


Tak naprawdę potrzeba też czasu.

W tydzień nie straciłaś miesiączki i w tydzień jej nie odzyskasz. Nie próbuj wymuszać na sobie odzyskanie okresu. To nie doprowadzi do niczego dobrego. Na pewno nie do miesiączki. Daj sobie czas i zadbaj o swój komfort. Zadbaj o siebie! To idealny czas, żeby zostać swoją największą kumpelą. W końcu to Ty zostaniesz ze sobą do końca życia. 

Codzienne refleksje do zrobienia:

 • Co jest Twoim największym marzeniem? Co chcesz osiągnąć?
 • Co zrobisz dzisiaj, żeby przybliżyć się do swojego celu? 
 • Co nie pomaga Ci w przybliżeniu się do swojego celu? Co powinnaś wyrzucić ze swojej listy TO DO?
 • Pomyśl, czy żyjesz takim życiem jakim chciałabyś żyć? Czy jest coś co mogłabyś zrobić, żeby poczuć się lepiej?
 • Za co jesteś dziś wdzięczna?


Na koniec, pamiętaj: Nie da się przywrócić miesiączki w 14 dni, czy w miesiąc*


Dlatego oddychaj. Dbaj o siebie i bądź konsekwenta. To dzięki małym krokom codziennie, dochodzimy do celów. Daj swojemu ciału czas i dbaj o siebie. Będzie dobrze!

Daj znać, czy ten post był dla Ciebie pomocny. Koniecznie napisz do mnie na priv, albo skomentuj ten post. Będzie mi miło i poczuję się doceniona za swoją pracę.

Dziękuję :) 


* niektórym dziewczynom, udaje się przywrócić okres w tym czasie. Jednak to kwestia indywidualna i to zależy od wielu czynników. Nie porównuj się do nikogo! Każda z nas jest inna!