Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Zostań Patronem - Patronite - wesprzyj moje działania i projekty - healthytorie Chcesz wesprzeć moje działania w social mediach? Jeśli chcesz należeć do mojego zespołu, zapraszam Ciebie serdecznie do grupy Patronów na Patronite.

Pomysł na Patronite miałam już od dłuższego czasu. Chciałabym stworzyć z Wami fajną, zaangażowaną społeczność. Wiem, że mogę na Was polegać. Jestem bardzo wdzięczna za każde Wasze zaangażowanie na moich social mediach. Szczególnie na instagramie i na youtube. Nie miałam okazji nic wspomnieć wcześniej na instagramie, że planuję założyć patronite, Czy to był błąd? To się jeszcze okażę ;)


Oficjalnie jestem na PATRONITE, A TY MOŻESZ ZOSTAĆ MOIM PATRONEM I WESPRZEĆ MOJE DZIAŁANIA I PRZYSZŁE PROJEKTY ,,HEALTHYTORIE'': PRZYWRÓĆ SWÓJ OKRES NATURALNIE.


Chciałabym bardzo, żeby healthytorie nie była tylko jednoosobową działalnością. Chciałabym żebyśmy to miejsce tworzyły wspólnie. Może niektóre z Was myślą, że jestem influencerką, ponieważ prowadzę social media: instagram, youtube, twiiter i trochę facebook. Nic bardziej mylnego! Od 2021 roku (od stycznia) zdecydowałam się, że chcę mieć swoją własną firmę. Nie chcę odwlekać tej decyzji i chcę robić to co robię od 2016 roku na poważnie. Czyli... nieść Wam pomoc w przywracaniu miesiączki. Mój biznes wyniknął z moich osobistych doświadczeń. Sama straciłam miesiączkę, nie byłam pewna siebie i swoich możliwości oraz popadłam w ortoreksyjny świat. Wiem jak to jest, kiedy masz wyrzuty sumienia po jedzeniu lub po zrobieniu treningu, którego nie powinnaś robić ze względu, że przywracasz okres.

 HEALTHYTORIE JEST EFEKTEM PRZEMIANY JAKĄ PRZESZŁAM SAMA. TO BYŁA WALKA. WYLAŁOS IĘ PODCZAS NIEJ MNÓSTWO ŁEZ, POTU I BEZSILNOŚCI. PRAWIE TYLE SAMO ILE W BLOOD&SWEAT&TEARS od BTS.
 


  Od tamtej styczniowej decyzji  powstał mentoring, o którym przeczytasz więcej w moim sklepie. Podjęłam kolejną ciężką walkę, tylko tym razem, żeby nieść pomoc Wam. Zaczęłam uczestniczyć w różnych biznesowych spotkaniach, szkoleniach na temat działalności nierejestrowanej i wprowadzać nowe rzeczy do życia. Od stycznia powstało bardzo dużo. Przekonaj się sama: 


1. sklep i oferta: http://healthytorie.ovel.pl/mentoring
2. ta strona na której jesteś!: https://www.healthytorie.pl/
3. youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFcIj3GLmKJiaGlXjzFTn3Q
4. zrobiłam darmowe konsultacje online na których było ponad 10 osób!!! A teraz rusza druga edycja darmowych konsultacji! Dlatego, jeśli jeszcze się nie zapisałaś to koniecznie zrób to teraz!
5. Ebook na temat miesiączki i jak ją przywrócić naturalnymi sposobami. Pobierzesz go tutaj na mojej stronie
6. Dużo darmowych treści na yt i na instagramie

To nie wszystko...

Do tego doszedł PATRONITE!

Prowadzenie swojej działalności jest dla mnie drugą walką, którą podejmuje się sama. Nie żaluje swojego wyboru, ponieważ wiem, że to co stoi za mną to mocne fundamenty mojej marki i tego co chcę i tego co już dla Was robię. Chciałabym móc więcej, ale bez Was mi się nie uda. Duże firmy mają sztab pracowników. Ja tego nie mam i wszystko robię sama. Jednak... mam Was. Chciałabym żebyśmy tworzyły team. Relacje z Wami są dla mnie na pierwszym miejscu. Bo to Wy jesteście dla mnie najważniejsze! Chcę żebyście mogły czuć się bezpiecznie i zaopiekowane przeze mnie. Mam nadzieję, że dziewczyny, które miały okazję brać udział w mentoringu to bardzo odczuły. Chciałabym żebyście czuły się częścią naszej społeczności. Nie tylko JA sie tutaj liczę, ale i Wy. Dlatego miałam czelność założyć PATRONITE, abyśmy mogły pełniej tworzyć naszą komunikację i być dla siebie wsparciem.

Co otrzymasz w ramach PATRONITE?


Po wpłacie 5 zł / okres wpłacania możesz sobie wybrać :)

Dla Ciebie może to nic, ale dla mnie to już wiele! Grosz do grosza i będzie na lepszy sprzęt!!! Co zyskasz? Treści w lepszej jakości :)

⇒ Co zyskasz będąc moim PATRONEM?

🌸 tutaj na pewno coś jeszcze się znajdzie, ale czekam na Wasze pomysły! 
🌸 W podziękowaniu dostaniesz ode mnie imienny certyfikat
🌸 -5% rabatu na wszystkie moje usługiPo wpłacie 10 zł

Więcej niż grosz! Dzięki tej sumie o wiele szybciej zbiorę na sprzęt, który potrzebuję, aby nagrywać dla Was materiały w jak najlepszej jakości!

⇒ Co zyskasz będąc moim PATRONEM?

🌸 W podziękowaniu dostaniesz ode mnie imienny certyfikat
🌸 Słodką niespodziankę na swój email :)
🌸 -10% na wszystkie moje usługi


Po wpłacie 15 zł

Byle do przodu! Za 15 zł już mogłabym kupić około 4 paczki Oreo. ALE NIE! Cel jest ważniejszy, W końcu chcę żebyście dostawały jak najlepsze treści. Twoje wspracie szybko zostanie zauważone w każdym kanale w jakim się widzimy


⇒ Co zyskasz będąc moim PATRONEM?

🌸 W podziękowaniu dostaniesz ode mnie imienny certyfikat

🌸 Checklistę ,, Jak zacząć jeść więcej bez wyrzutów sumienia?''
🌸 -15% na wszystkie moje usługi

Po wpłacie 20

Jestem wdzięczna. Serio. Za każdą złotówkę. Dzięki Twojemu wsparciu będę wstanie docierać do większej ilosci kobiet, które odzyskają miesiączkę dużo szybciej niż sądzą! Twoje wsparcie jest niewyobrażalnie duże! Dziękuję!


⇒ Co zyskasz będąc moim PATRONEM?


🌸 W podziękowaniu dostaniesz ode mnie imienny certyfikat

🌸 Ebook ,, Jak trenować efektywnie w domu?''
🌸 Checklistę ,, Jak zacząć jeść więcej bez wyrzutów sumienia?''
🌸 -20% na wszystkie moje usługi

Po wpłacie 50 zł

Brak mi słów, które mogłyby opisać moje emocje. Dzięki Tobie dużo szybciej zakupię potrzebny sprzęt do nagrywania dla Was filmików edukacyjnych!

⇒ Co zyskasz będąc moim PATRONEM?

🌸 W podziękowaniu dostaniesz ode mnie imienny certyfikat
🌸 Checklistę ,, Jak zacząć jeść więcej bez wyrzutów sumienia?''
🌸 -50% na wszystkie moje usługi!!!
🌸 15 minutową konsultację dietetyczno- treningową !!!

🌸 Dostęp do grupy, tylko dla patronów. Będziemy razem planować tematykę filmików na youtube

Aktualnie moim celem jest zakup lustrzanki, dzięki której będę mogła kręcić dla Was więcej filmików na youtube oraz instagrama. Lepsza  jakość video i dzwięku na pewno się Wam spodoba!

Jeśli chcialabyś dołączyć do mojego sztabu patronów, zapraszam tutaj

Do usłyszenia już niedługo!