SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

4 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy przywracałam swoją miesiączkę naturalnie4 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy przywracałam swoja miesiączkę naturalnie.


 Ja wpadłam w sidła ortoreksji w 2016 roku. Wtedy nie było mnóstwo wiedzy na temat zaburzeń miesiączkowania i odżywiania. Było mi ciężko przywracać miesiaczkę sama, ponieważ nie miałam wsparcia u mojej ginekolożki. Stwierdziła, że skoro nie chcę mieć TU I TERAZ dzieci to w czym problem?

Do rzeczy... Co chciałabym wtedy usłyszeć, kiedy sama probowałam przywrócić miesiączkę?