SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

4 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy przywracałam swoją miesiączkę naturalnie4 rzeczy, które chciałabym wiedzieć, kiedy przywracałam swoja miesiączkę naturalnie.


 Ja wpadłam w sidła ortoreksji w 2016 roku. Wtedy nie było mnóstwo wiedzy na temat zaburzeń miesiączkowania i odżywiania. Było mi ciężko przywracać miesiaczkę sama, ponieważ nie miałam wsparcia u mojej ginekolożki. Stwierdziła, że skoro nie chcę mieć TU I TERAZ dzieci to w czym problem?

Do rzeczy... Co chciałabym wtedy usłyszeć, kiedy sama probowałam przywrócić miesiączkę?