Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Jak znaleźć dobrego ginekologa? | healthytorie

 
Jak znaleźć dobrego doktora? O tym dowiesz się w tym wpisie.
Dzisiaj dosyć krótko i na temat. Poniżej przedstawione rady są bardzo ogólne, ale na pewno Tobie się przydadzą przy szukaniu odpowiedniego lekarza. Koniecznie daj mi znać na insta, czy tak było!1. Wpisz się na listę rezerwową

2. Poszukaj ginekologa w pobliskim mieście

3. W każdym ( prawie) mieście znajduje się dobry lekarz

4. Najpierw zrób badania krwi. Tak czy siak będziesz musiała je zrobić. Nie ma sensu, żebyś wydała pieniądze na pierwszą wizytę, gdzie dostaniesz skierowanie na np. pobieranie krwi. Wyprzedź lekarza.

5. Dowiedz się na temat swojej choroby przed wizytą u lekarza ( jeśli wiesz co Ci jest). Jeśli masz zaburzenia miesiączkowania polecam Ci ten wpis.

6. Zapisz pytania do lekarza.

7. Poczytaj na temat ginekologa na znanylekarz.pl


Jeśli cierpisz na brak miesiączki, polecam Ci pobrać darmowego ebooka na ten temat. Dowiesz się z niego bardzo dużo, jak chodzi o naturalne przywracanie miesiączki.


10 drogowskazów jak wspomóc swoją miesiączkę

Wypełnij formularz, aby otrzymać poradnik: 10 drogowskazów, za zapis na newsletter do mojej tworzącej się strony internetowej!

You can unsubscribe anytime. For more details, review our Privacy Policy.

POBIERAM PORADNIK