Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Jak znaleźć dobrego ginekologa? | healthytorie

 
Jak znaleźć dobrego doktora? O tym dowiesz się w tym wpisie.
Dzisiaj dosyć krótko i na temat. Poniżej przedstawione rady są bardzo ogólne, ale na pewno Tobie się przydadzą przy szukaniu odpowiedniego lekarza. Koniecznie daj mi znać na insta, czy tak było!1. Wpisz się na listę rezerwową

2. Poszukaj ginekologa w pobliskim mieście

3. W każdym ( prawie) mieście znajduje się dobry lekarz

4. Najpierw zrób badania krwi. Tak czy siak będziesz musiała je zrobić. Nie ma sensu, żebyś wydała pieniądze na pierwszą wizytę, gdzie dostaniesz skierowanie na np. pobieranie krwi. Wyprzedź lekarza.

5. Dowiedz się na temat swojej choroby przed wizytą u lekarza ( jeśli wiesz co Ci jest). Jeśli masz zaburzenia miesiączkowania polecam Ci ten wpis.

6. Zapisz pytania do lekarza.

7. Poczytaj na temat ginekologa na znanylekarz.pl


Jeśli cierpisz na brak miesiączki, polecam Ci pobrać darmowego ebooka na ten temat. Dowiesz się z niego bardzo dużo, jak chodzi o naturalne przywracanie miesiączki.


10 drogowskazów jak wspomóc swoją miesiączkę

Wypełnij formularz, aby otrzymać poradnik: 10 drogowskazów, za zapis na newsletter do mojej tworzącej się strony internetowej!

You can unsubscribe anytime. For more details, review our Privacy Policy.

POBIERAM PORADNIK