SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

Jak znaleźć dobrego ginekologa? | healthytorie

 


jak znaleść dobrego lekarza?


Jak znaleźć dobrego doktora? O tym dowiesz się w tym wpisie.
Dzisiaj dosyć krótko i na temat. Poniżej przedstawione rady są bardzo ogólne, ale na pewno Tobie się przydadzą przy szukaniu odpowiedniego lekarza. Koniecznie daj mi znać na insta, czy tak było!1. Wpisz się na listę rezerwową

2. Poszukaj ginekologa w pobliskim mieście

3. W każdym ( prawie) mieście znajduje się dobry lekarz

4. Najpierw zrób badania krwi. Tak czy siak będziesz musiała je zrobić. Nie ma sensu, żebyś wydała pieniądze na pierwszą wizytę, gdzie dostaniesz skierowanie na np. pobieranie krwi. Wyprzedź lekarza.

5. Dowiedz się na temat swojej choroby przed wizytą u lekarza ( jeśli wiesz co Ci jest). Jeśli masz zaburzenia miesiączkowania polecam Ci ten wpis.

6. Zapisz pytania do lekarza.

7. Poczytaj na temat ginekologa na znanylekarz.pl


Jeśli cierpisz na brak miesiączki, polecam Ci pobrać darmowego ebooka na ten temat. Dowiesz się z niego bardzo dużo, jak chodzi o naturalne przywracanie miesiączki.


10 drogowskazów jak wspomóc swoją miesiączkę

Wypełnij formularz, aby otrzymać poradnik: 10 drogowskazów, za zapis na newsletter do mojej tworzącej się strony internetowej!

You can unsubscribe anytime. For more details, review our Privacy Policy.

POBIERAM PORADNIK