Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Kim jestem?

Dlaczego robię to co robię?


Hej kochana!

Jestem trenerką personalną i studentką dietetyki drugiego roku. Sama cztery lata temu borykałam się z ortoreksją i wiem co oznacza zbyt mała waga. Tak samo wiem, jak bardzo ucierpiało moje zdrowie. Dlatego moją misją aktualnie jest pomagać  kobietom, które borykają się z tym samym co ja, albo nawet gorzej. Chcę abyś wiedziała, że niedowagę i zaburzenia odżywiania da się pokonać! Jeśli jesteś zmęczona dążeniem do perfekcji i chcesz na nowo zacząć cieszyć się z tego jaka jesteś to dołącz do mojej małej społeczności. Tam dowiesz się jak przywrócić miesiączkę, jak jeść więcej bez wyrzutów sumienia oraz jak pokonać zaburzenia odżywiania. To nie będzie łatwa droga, ALE BĘDZIE SATYSFAKCJUNUJĄCA I PRZYNOSZĄCA TOBIE KORZYŚĆ <3

Cały czas edukuję się i biorę udział w szkoleniach z zakresu dietetyki, cyklu menstruacyjnego oraz prawidłowej pracy hormonów:


Moja historia z zaburzeniami odżywiania i miesiączkowania:


Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fit światem, rządziły nim zupełnie inne prawa niż aktualnie. Chociaż patrząc na niektóre mity, które nadal są powielane to nadal jakieś z nich istnieją. 


W 2016 roku rozpoczynałam swoją przygodę z treningiem, ponieważ:

- chciałam schudnać,
- nie podobałam się sobie,
- nie akceptowałam swojego wyglądu

i nienawidziłam swojej obfitej miesiączki. Stąd zaczęłam intensywnie, codziennie ćwiczyć, żeby udowodnić sobie i innym, że potrafię. 


Pokazałam.


Z 53 kg schudłam do 43 kg. Moje środowisko komplementowało mój atletyczny wygląd i tryb życia. Chwaliło moje wybory żywieniowe, treningowe. Stałam się godną podziwu osobą. Do czasu... aż wpadłam w ortoreksję. Straciłam miesiączkę. Miałam stany lękowe. 
 Mój ,, zachwalany'' świat wcale taki nie był od środka. Ciągle odczuwałam, że jestem niewystarczająca, przejmowałam się opinią otoczenia, trenowałam ciężko i jadłam za mało. Bo uważałam, że przy moim 158/9 cm nie mogę jeść dużo, ponieważ przytyje i będę gruba. 
Wypadające włosy, poczucie kontroli nad wszystkim, strach przed jedzeniem cukru. 

Czy to dla Ciebie wygląda jak zdrowe ciało?

Na szczęście....


Bardzo szybko się ogarnęłam. Jestem wdzięczna Bogu i sobie, że dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy ( nauki odpuszczania, jedzenia większej ilości kalorii, nauki odpoczynku i zaprzestania cardio) odzyskałam kontrolę nad jedzeniem i przywróciłam miesiączkę.
Od tamtego czasu moją misją jest uczenie kobiet dlaczego miesiączka jest ważnam i dlaczego warto ją przywracać w sposób naturalny. Hormony to nie wszystko. Jeśli nie zmienisz swojego fundamentu jakim jest Twój styl życia i myślenie, okres nie wróci. Nie ma opcji. Dlatego zrobiłam mentoring. Pracuję tam indywidualnie ze swoją klientką i próbujemy ogarnąć psychikę i odżywianie tak, aby odzyskać miesiączkę lub kontrolę nad jedzeniem. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Tutaj czuję się już dobrze! Brak lękowych zachowań, brak potrzeby kontrolowania jedzenia na każdym kroku. Większa akceptacja swojego ciała i jedzenie wszystkich produktów, które lubię! W tym Oreo :) 

Z podstawowych informacji o mnie:

- Jestem trenerką personalną i instruktorką fitness,
- Kończę studiować pierwszy rok dietetyki,
- Od trzech lub czterech lat współpracuję z kobietami i współnie ksztłtujemy swoje sylwetki w domu,
- Od 6 lat trenuję siłowo w warunkach domowych,
- Biorę czynny udział w akcjach na temat zaburzeń odżywiania, ciałopozytywności i miesiączki,
- Jestem prelegentką w Fundacji ,,Teraz Wy'' i kręcę tam wykłady na temat aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia,
- Prowadzę swój profil na instagramie gdzie uczę kobiety jak przywrócić okres naturalnie. Obiecuję, że nauczę Ciebie jeść zdrowo i bez wyrzutów sumienia oraz przywrócisz swój okres naturalnie! 

Koniecznie zajrzyj do mojej oferty i sprawdź czy któraś z propozycji rozwiąże Twój problem!