Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Kim jestem?

Dlaczego robię to co robię?


Hej kochana!

Jestem trenerką personalną i studentką dietetyki drugiego roku. Sama cztery lata temu borykałam się z ortoreksją i wiem co oznacza zbyt mała waga. Tak samo wiem, jak bardzo ucierpiało moje zdrowie. Dlatego moją misją aktualnie jest pomagać  kobietom, które borykają się z tym samym co ja, albo nawet gorzej. Chcę abyś wiedziała, że niedowagę i zaburzenia odżywiania da się pokonać! Jeśli jesteś zmęczona dążeniem do perfekcji i chcesz na nowo zacząć cieszyć się z tego jaka jesteś to dołącz do mojej małej społeczności. Tam dowiesz się jak przywrócić miesiączkę, jak jeść więcej bez wyrzutów sumienia oraz jak pokonać zaburzenia odżywiania. To nie będzie łatwa droga, ALE BĘDZIE SATYSFAKCJUNUJĄCA I PRZYNOSZĄCA TOBIE KORZYŚĆ <3

Cały czas edukuję się i biorę udział w szkoleniach z zakresu dietetyki, cyklu menstruacyjnego oraz prawidłowej pracy hormonów:


Moja historia z zaburzeniami odżywiania i miesiączkowania:


Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fit światem, rządziły nim zupełnie inne prawa niż aktualnie. Chociaż patrząc na niektóre mity, które nadal są powielane to nadal jakieś z nich istnieją. 


W 2016 roku rozpoczynałam swoją przygodę z treningiem, ponieważ:

- chciałam schudnać,
- nie podobałam się sobie,
- nie akceptowałam swojego wyglądu

i nienawidziłam swojej obfitej miesiączki. Stąd zaczęłam intensywnie, codziennie ćwiczyć, żeby udowodnić sobie i innym, że potrafię. 


Pokazałam.


Z 53 kg schudłam do 43 kg. Moje środowisko komplementowało mój atletyczny wygląd i tryb życia. Chwaliło moje wybory żywieniowe, treningowe. Stałam się godną podziwu osobą. Do czasu... aż wpadłam w ortoreksję. Straciłam miesiączkę. Miałam stany lękowe. 
 Mój ,, zachwalany'' świat wcale taki nie był od środka. Ciągle odczuwałam, że jestem niewystarczająca, przejmowałam się opinią otoczenia, trenowałam ciężko i jadłam za mało. Bo uważałam, że przy moim 158/9 cm nie mogę jeść dużo, ponieważ przytyje i będę gruba. 
Wypadające włosy, poczucie kontroli nad wszystkim, strach przed jedzeniem cukru. 

Czy to dla Ciebie wygląda jak zdrowe ciało?

Na szczęście....


Bardzo szybko się ogarnęłam. Jestem wdzięczna Bogu i sobie, że dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy ( nauki odpuszczania, jedzenia większej ilości kalorii, nauki odpoczynku i zaprzestania cardio) odzyskałam kontrolę nad jedzeniem i przywróciłam miesiączkę.
Od tamtego czasu moją misją jest uczenie kobiet dlaczego miesiączka jest ważnam i dlaczego warto ją przywracać w sposób naturalny. Hormony to nie wszystko. Jeśli nie zmienisz swojego fundamentu jakim jest Twój styl życia i myślenie, okres nie wróci. Nie ma opcji. Dlatego zrobiłam mentoring. Pracuję tam indywidualnie ze swoją klientką i próbujemy ogarnąć psychikę i odżywianie tak, aby odzyskać miesiączkę lub kontrolę nad jedzeniem. Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Tutaj czuję się już dobrze! Brak lękowych zachowań, brak potrzeby kontrolowania jedzenia na każdym kroku. Większa akceptacja swojego ciała i jedzenie wszystkich produktów, które lubię! W tym Oreo :) 

Z podstawowych informacji o mnie:

- Jestem trenerką personalną i instruktorką fitness,
- Kończę studiować pierwszy rok dietetyki,
- Od trzech lub czterech lat współpracuję z kobietami i współnie ksztłtujemy swoje sylwetki w domu,
- Od 6 lat trenuję siłowo w warunkach domowych,
- Biorę czynny udział w akcjach na temat zaburzeń odżywiania, ciałopozytywności i miesiączki,
- Jestem prelegentką w Fundacji ,,Teraz Wy'' i kręcę tam wykłady na temat aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia,
- Prowadzę swój profil na instagramie gdzie uczę kobiety jak przywrócić okres naturalnie. Obiecuję, że nauczę Ciebie jeść zdrowo i bez wyrzutów sumienia oraz przywrócisz swój okres naturalnie! 

Koniecznie zajrzyj do mojej oferty i sprawdź czy któraś z propozycji rozwiąże Twój problem! Komentarze

 1. Native American tribes have certain rights under federal legislation to manipulate themselves, such as certain rights to supply gambling. This implies that the state usually can not regulate tribal gambling except as allowed by federal legislation and federally permitted agreements between a tribe and state (known as tribal-state compacts). When a tribe wants to supply gambling on its lands, federal legislation requires that the state negotiate a compact with the tribe. If the tribe and the state can not agree, the federal authorities could problem a compact as a substitute. In California, compacts enable tribal casinos to supply slot machines and other games on tribal lands. They also require certain funds, such as to the state and 카지노 가입쿠폰 local governments.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz