Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • Aktywność fizyczna
  Sprawdź mój profil na youtube, gdzie wstawiam treningi w wersji slow and care.
  Zobacz więcej
 • Zaburzenia miesiączkowania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Zaburzenia odżywiania
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat zaburzeń odżywiania i jak sobie z nimi radzic.
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring (indywidualną współpracę online), żeby pomóc jak największej liczbie kobiet przywrócić swoją miesiączkę i wyjść z zaburzeń odżywiania naturalnie. To co mogę ci obiecać na wstępie to profesjonalną opiekę, wsparcie, motywacje oraz zasoby do odzyskania swojego zdrowia.♡

Od czego zacząć?😏 • Jeśli borykasz się z zaburzeniem miesiączkowania przez restrykcyjną dietę i zbyt intensywne ćwiczenia koniecznie zajrzyj do zakładki: miesiączka.

 • Nie wiesz, jak przywrócić swoją  miesiączkę naturalnie to obejrzyj ten filmik. Opowiadam w nim krok po kroku, jak odzyskać swój okres naturalnie.

 • Obawiasz się, że możesz mieć złą relację z jedzeniem? Wykonaj ten test, żeby przekonać się, czy zaburzenie odżywiania nie dotyczy przypadkiem Ciebie!

 • Masz problem z jedzeniem i boisz się jeść tłuszczów i nie tylko, to zajrzyj do tego artykułu.

 • Chcesz dowiedzieć się, jak zdrowo i w miarę szybko przytyć? Sprawdź te porady i zacznij je wprowadzać do swojego życia już dziś! 


Możesz też polubić mnie na facebooku, żeby być zawsze na bieżąco z opiniami na temat mentoringu oraz innymi wydarzeniami, które planuję w najbliższej przyszłości! Znajdziesz mnie również na instagramie i tik toku, gdzie dzielę się wiedzą na temat miesiączki, zaburzeń odżywiania i relacji z jedzeniem. Koniecznie musisz tam ze mną być! 


Pobierz ebooka, żeby dowiedzieć się więcej na temat przywrócenia miesiączki naturalnie!


.