SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc:
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!
Cześć, Mam na imię Wiktoria i współpracuję z kobietami od dobrych kilku lat. Jeśli chciałabyś zadbać o swoje zdrowie lub przywrócić swoją miesiączkę to zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą, którą przygotowałam dla kobiet, które chcą czegoś więcej niż tylko ładna sylwetka. Śmiało, wejdź w link i sprawdź czy nasza współpraca będzie dla Ciebie owocna! ♡

Od czego zacząć?😏 • Jeśli borykasz się z zaburzeniem miesiączkowania przez restrykcyjną dietę i zbyt intensywne ćwiczenia koniecznie zajrzyj do zakładki: miesiączka.

 • Nie wiesz, jak przywrócić swoją  miesiączkę naturalnie to obejrzyj ten filmik. Opowiadam w nim krok po kroku, jak odzyskać swój okres naturalnie.

 • Obawiasz się, że możesz mieć złą relację z jedzeniem? Wykonaj ten test, żeby przekonać się, czy zaburzenie odżywiania nie dotyczy przypadkiem Ciebie!

 • Masz problem z jedzeniem i boisz się jeść tłuszczów i nie tylko, to zajrzyj do tego artykułu.

 • Chcesz dowiedzieć się, jak zdrowo i w miarę szybko przytyć? Sprawdź te porady i zacznij je wprowadzać do swojego życia już dziś! 


Możesz też polubić mnie na facebooku, żeby być zawsze na bieżąco z opiniami na temat mentoringu oraz innymi wydarzeniami, które planuję w najbliższej przyszłości! Znajdziesz mnie również na instagramie i tik toku, gdzie dzielę się wiedzą na temat miesiączki, zaburzeń odżywiania i relacji z jedzeniem. Koniecznie musisz tam ze mną być! 


Pobierz ebooka, żeby dowiedzieć się więcej na temat przywrócenia miesiączki naturalnie!


.