Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Od czego zacząć?😏 • Jeśli borykasz się z zaburzeniem miesiączkowania przez restrykcyjną dietę i zbyt intensywne ćwiczenia koniecznie zajrzyj do zakładki: miesiączka.

 • Nie wiesz, jak przywrócić swoją  miesiączkę naturalnie to obejrzyj ten filmik. Opowiadam w nim krok po kroku, jak odzyskać swój okres naturalnie.

 • Obawiasz się, że możesz mieć złą relację z jedzeniem? Wykonaj ten test, żeby przekonać się, czy zaburzenie odżywiania nie dotyczy przypadkiem Ciebie!

 • Masz problem z jedzeniem i boisz się jeść tłuszczów i nie tylko, to zajrzyj do tego artykułu.

 • Chcesz dowiedzieć się, jak zdrowo i w miarę szybko przytyć? Sprawdź te porady i zacznij je wprowadzać do swojego życia już dziś! 


Możesz też polubić mnie na facebooku, żeby być zawsze na bieżąco z opiniami na temat mentoringu oraz innymi wydarzeniami, które planuję w najbliższej przyszłości! Znajdziesz mnie również na instagramie i tik toku, gdzie dzielę się wiedzą na temat miesiączki, zaburzeń odżywiania i relacji z jedzeniem. Koniecznie musisz tam ze mną być! 


Pobierz ebooka, żeby dowiedzieć się więcej na temat przywrócenia miesiączki naturalnie!


.