SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Poznaj lepiej swój cykl menstruacyjny we Wrocławiu!🌸 WARSZTATY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU☀️

 

Warsztaty ,,Poznaj swój cykl menstruacyjny''

W końcu mamy wakacje. Dlaczego nie skorzystać i nie pogłębić swojej wiedzy na temat miesiączki? Serdecznie Ciebie zapraszam 24 lipca do Wrocławia na warsztaty dotyczące cyklu menstruacyjnego!🌸 Koniecznie kliknij czytam dalej i dowiedz się, jakie atrakcje przygotowałam dla Ciebie.💖

Ciepła pogoda, luźniejszy okres czasowy dla większości osób w internecie, bo rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.


Natomiast, jeśli masz czas i chęci dowiedzieć się czegoś więcej na temat swojego cyklu menstruacyjnego to serdecznie zapraszam Ciebie na warsztaty, które będą miały miejsce we Wrocławiu!


Nigdy nie będzie istniał idealny czas, żeby zabrać się za swoje zdrowie, dlatego koniecznie skorzystaj z tej okazji. Bo warto😉. Dlaczego?


Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy, jakie mechanizmy rządzą w ich ciałach. Uważają, że są skazane na bolesne i ciężkie miesiączki. A wcale tak nie jest! Dlatego pomyślałam o warsztatach, dzięki którym lepiej poznasz swój cykl menstruacyjny. 


Warsztaty odbędą się w parku Szczytnickim we Wrocławiu. Bardzo chciałabym wynająć salę albo stół, żeby się spotkać gdzieś i na spokojnie to poprowadzić, ale sama nie wiem, ile osób będzie chętnych na warsztaty, ciężko mi cokolwiek ustalić na top top. Poza tym myślę, że świeże powietrze i piknikowy vibe będzie Wam bardziej sprzyjać edukowaniu się oraz przeobrazi się w  fantastyczną wakacyjną atmosferę. Musimy koniecznie brać garściami z pogody, która jest nam dana! Dlatego myślę, że warsztaty na dworze to świetny pomysł.


Co będzie się działo podczas warsztatów o cyklu menstruacyjnym? 🌸


Dowiesz się z nich m.in.:
- Jak może objawiać się PMS i jak z nim walczyć,
- Jakie produkty powinny pojawić się w Twojej diecie, żeby miesiączka przechodziła łagodniej,
- Dlaczego bolesna miesiączka nie jest czymś normalnym i co z nią zrobić, kiedy daje się we znaki,
i wiele więcej zagadnień poruszymy na wspólnych warsztatach!

Oprócz tego wyniesiesz z nich wiedzę z zakresu:

🌺 Jak zadbać o swój cykl menstruacyjny podczas wakacji,
🌺 Jak hormony wplywają na wygląd Twojej sylwetki,
🌺 O czym świadczą Twoje objawy, które towarzyszą Ci podczas miesiączki,
🌺 Dowiesz się jakie hormony przeważają u Ciebie i o które powinnaś się zatroszczyć trochę bardziej.

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Jeśli chcesz być bardziej świadoma procesów, które dzieją się każdego miesiąca w Twoim ciele, masz bolesne miesiączki lub chcesz poprawić komfort swojego samopoczucia podczas miesiączkowania to  serdecznie zapraszam Ciebie do udziału w moich warsztatach!


Kiedy się odbędą?

24 lipca o godzinie 16:00 w parku Szczytnickim.


Chcesz być na bieżąco z informacjami na temat warsztatów? Dołącz do wydarzenia na facebooku!

To co? Do zobaczenia na warsztatach? Jeśli masz pytania dotyczące warsztatów, pisz do mnie śmiało na insta. Do usłyszenia niebawem!