SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Współpracuj ze mną!🌸

                   


    

          Mentoring 1:1 - program 8 tygodniowy, dzięki

któremu przywrócisz swoją miesiączkę i odzyskasz kontrolę nad jedzeniem!


Czy to na pewno jest dla Ciebie?

 

TAK! Jeśli...

 

 

1. Chcesz przywrócić swoją miesiączkę naturalnie 

2. Chcesz poprawić relację z jedzeniem

3. Masz dosyć ciągłego myślenia na temat jedzenia

4. Jedzenie zabiera Ci za dużo czasu

5. Nie masz motywacji i sił samodzielnie wyjść z zaburzeń odżywiania

6. Nie wiesz od czego zacząć i potrzebujesz wsparcia


Jak będzie wyglądać nasza praca?

 

 

I spotkanie: poznanie siebie nawzajem. Poznanie Twojego stylu życia, aktywności fizycznej, odżywiania. Omówienie celów na naszą współpracę.

 

II spotkanie: Na podstawie pierwszego spotkania, powiem Ci skąd się wziął problem i dlaczego nie masz miesiączki. Podam Ci zalecenia, dzięki którym odzyskasz swój okres.

 

III spotkanie: Skupimy się na relacji z jedzeniem i zobaczymy jakich produktów unikasz i co jest tego powodem.

 

IV spotkanie: Popracujemy nad stresem i nad tym jak go zmniejszyć w swoim życiu. Dostaniesz ode mnie dziennik do wypełniania odnośnie swojego poziomu stresu w każdym dniu przez cały okres naszej współpracy. Bardzo szybko zauważysz poprawę samopoczucia i uczucie lekkości!

 

V,VI, VII spotkanie: Pracujemy nad rzeczami, które założyłyśmy podczas naszego pierwszego spotkania.

 

VIII spotkanie: Jest to podsumowanie naszej dotychczasowej pracy. Naszych wspólnych sukcesów. Jeśli będziesz chciała będzie też to moment na przedłużenie naszej współpracy i określenie nowych zadań i celów do zrealizowania podczas kolejnego okresu naszej współpracy. 

 


Chcesz poznać więcej szczegółów na temat współpracy? Odwiedź mojego insta!