SLIDER POSTÓW - WERSJA 2

Odzyskaj miesiączkę naturalnie!
 • Uczę racjonalnego jedzenia
  Nie wierzę w intuicyjne jedzenie, ponieważ uważam, że nie w każdej sytuacji możemy polegać na swoich odczuciach i emocjach. Choć pokażę Ci mój punkt widzenia na racjonalne odżywianie.
  Czytaj więcej
 • Odzyskuję kobietom miesiączkę
  Znajdziesz tutaj wszystkie, potrzebne informacje na temat miesiączki i jak ją przywrócić. Dowiesz się jak powinnien wyglądać prawidłowy cykl i kiedy warto udać się do ginekologa.
  Czytaj więcej
 • Naprawiam relację z jedzeniem
  Nauczę Ciebie od nowa dobrej relacji z jedzeniem. Bez wyrzutów sumienia. Przepracujemy wspólnie Twoje złe schematy myślowe na temat jedzenia. Nie jesteś sama w procesie do zdrowej relacji z jedzeniem!
  Czytaj więcej
Współpracuj ze mną i zobacz efekty już po dwóch miesiącach wspólnej pracy!
Stworzyłam mentoring dla kobiet, które są w tej samej sytuacji w której byłam kilka lat temu. Jeśli chcesz serio przywrócić swoją miesiączkę i przestać kręcić się w kółko pracując samej nad przywróceniem swojej miesiączki, to mentoring jest dla Ciebie ♡ Dzięki naszej współpracy odzyskasz miesiączkę, pewność siebie i zaczniesz dobrze czuć się w swoim ciele. W końcu o to chodzi w życiu, prawda?

Ruszam z miesiączkowym podcastem! | JESTEŚ GOTOWA?

ruszam z podcastem! PODCASTBYTORIE


 Wiktoria Oleniacz jako prowadząca swojego własnego podcastu! Myśleliście, że się podejmę zadania? Bo ja nie!

Jak to się stało, że nagrywam PODCAST?

O podcaście myślałam już bardzo długo, tylko nie miałam odwagi, żeby się za to zabrać. Ja nie lubię słuchać swojego głosu, więc nie chciałam za bardzo się nagrywać i potem słuchać. Aczkolwiek w końcu coś we mnie pękło i postanowiłam zacząć.

Uważam, że podcast jest czymś super i ja bardzo lubię słuchać SPOTIFY, kiedy trenuję. Zwłaszcza, że muzyka lub moje ulubione playlisty szybko mnie nudzą i szukam różnorodności w tym czego słucham. Stąd słucham bardzo różnorodncych transmisji. Od bodypositive po podcasty dietetyczne, treningowe i dotyczące Korei Południowej. Nie ograniczam się tylko do polskiego świata podcastów, ale również staram się słuchać czegoś za granicy. 


Jeśli interesuje Was czego słucham to mogę zrobić o tym kolejny post na tym blogu! Bo why not?

 O czym będzie podcast?

 • Będzie o miesiączce, ale nie tylko – nie mam zamiaru zamykać się tylko na ten temat. Przywracania miesiączki naturalnie, ale w głównej mierze będzie opierać się o to zagadnienie, ponieważ jest to temat w którym pracuję i czuję się, jak ryba w wodzie 

 • Jak wyjść z zaburzeń odżywiania -  same konkrety 

 •  chcę rozmawiać też o pracy, codziennym, zwykłym życiu, może będzie coś o Korei, języku angielskim oraz KPOPie? Who knows? Chciałabym żebyście poznali mnie trochę bliżej. Nie mam problemu, żeby zaprosić Was do świata swoich zainteresowań. Może też się czymś zainspirujecie?

 • Będą super goście w podcaście! Specjaliści w swoich dziedzinach, dziewczyny z mentoringu i z którymi miałam okazję pracować, dziewczyny i kobiety, które mnie inspirują. Może akurat moje przyjaciółki dadzą się namówić? Chciałabym żeby ten podcast był motywujący dla Was i dający powera na cały dzień! 

Pierwszy odcinek podcastu PODCASTBYTORIE będzie miał premierę jutro!!! (godzina do ustalenia, także dajcie mi znać, o której chcecie!!)