Twoje zdrowie to inwestycja, a nie wydatek.
 • EDUKUJĘ
  1,068 POSTÓW DOTYCZĄCYCH MIESIĄCZKI, SELF CARE ORAZ ZABURZEŃ ODŻYWIANIA. JEŻELI SZUKASZ PRAKTYCZNEJ WIEDZY DOTYCZĄCEJ TYCH TEMATÓW NACIŚNIJ PRZYCISK, ŻEBY PRZEJŚC NA MÓJ INSTAGRAM.
  Zobacz więcej
 • WSPIERAM
  JEŻELI POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEGO WSPARCIA W PRZYWRÓCENIU MIESIĄCZKI TO NAPISZ DO MNIE. E-MAIL: HEALTHYTORIE@GMAIL.COM
  NAPISZ DO MNIE
 • OBALAM MITY
  PROWADZĘ SERIĘ NA YOUTUBE, GDZIE OBALAM MITY DOTYCZĄCE NOWYCH TRENDÓW PANUJĄCYCH W DIETETYCE. JEŻELI BORYKASZ SIĘ Z ZABURZENIAMI ODŻYWIANIA, KONIECZNIE NACIŚNIJ
  ZOBACZ WIĘCEJ
stworzyć statystyki do pracy dyplomowej, dotyczących zaburzeń miesiączkowania w naszym kraju ♡
Ankieta jest skierowana do kobiet w wieku rozrodczym, które borykają się z brakiem miesiączki lub mają zaburzenia cyklu menstruacyjnego o podłożu psychodietetycznym. Ankieta składa się z 12 pytań zamkniętych i 6 otwartych, które nie są wymagane. W podziękowaniu za pomoc przy realizacji mojej pracy licencjackiej przygotowałam mały prezent, który pojawi się po ukończeniu ankiety. Bardzo dziękuję za pomoc ♡

Ruszam z miesiączkowym podcastem! | JESTEŚ GOTOWA?

ruszam z podcastem! PODCASTBYTORIE


 Wiktoria Oleniacz jako prowadząca swojego własnego podcastu! Myśleliście, że się podejmę zadania? Bo ja nie!

Jak to się stało, że nagrywam PODCAST?

O podcaście myślałam już bardzo długo, tylko nie miałam odwagi, żeby się za to zabrać. Ja nie lubię słuchać swojego głosu, więc nie chciałam za bardzo się nagrywać i potem słuchać. Aczkolwiek w końcu coś we mnie pękło i postanowiłam zacząć.

Uważam, że podcast jest czymś super i ja bardzo lubię słuchać SPOTIFY, kiedy trenuję. Zwłaszcza, że muzyka lub moje ulubione playlisty szybko mnie nudzą i szukam różnorodności w tym czego słucham. Stąd słucham bardzo różnorodncych transmisji. Od bodypositive po podcasty dietetyczne, treningowe i dotyczące Korei Południowej. Nie ograniczam się tylko do polskiego świata podcastów, ale również staram się słuchać czegoś za granicy. 


Jeśli interesuje Was czego słucham to mogę zrobić o tym kolejny post na tym blogu! Bo why not?

 O czym będzie podcast?

 • Będzie o miesiączce, ale nie tylko – nie mam zamiaru zamykać się tylko na ten temat. Przywracania miesiączki naturalnie, ale w głównej mierze będzie opierać się o to zagadnienie, ponieważ jest to temat w którym pracuję i czuję się, jak ryba w wodzie 

 • Jak wyjść z zaburzeń odżywiania -  same konkrety 

 •  chcę rozmawiać też o pracy, codziennym, zwykłym życiu, może będzie coś o Korei, języku angielskim oraz KPOPie? Who knows? Chciałabym żebyście poznali mnie trochę bliżej. Nie mam problemu, żeby zaprosić Was do świata swoich zainteresowań. Może też się czymś zainspirujecie?

 • Będą super goście w podcaście! Specjaliści w swoich dziedzinach, dziewczyny z mentoringu i z którymi miałam okazję pracować, dziewczyny i kobiety, które mnie inspirują. Może akurat moje przyjaciółki dadzą się namówić? Chciałabym żeby ten podcast był motywujący dla Was i dający powera na cały dzień! 

Pierwszy odcinek podcastu PODCASTBYTORIE będzie miał premierę jutro!!! (godzina do ustalenia, także dajcie mi znać, o której chcecie!!)